Nieuwtjes van de NTC Kopenhagen

Bij de NTC Kopenhagen zijn we momenteel druk bezig met allerlei leuke en deels nieuwe activiteiten!

Zo hebben we deze week de voorlichting over het voortgezet onderwijs gehad voor de leerlingen van groep 7 en 8, organiseren we binnenkort onze jaarlijkse voorlichting voor wie geïnteresseerd is in Nederlandstalig onderwijs en nog geen lid is van onze school, zijn we druk bezig met de voorbereidingen voor de Koningsspelen en kunnen dit jaar voor het eerst ook niet-leden onze Koningsdagviering bijwonen! Daarnaast is er ook spannend nieuws over de mogelijkheid om op onze school het CNaVT examen af te leggen. Daarover volgt op een later moment meer informatie!

Aanmelden voor de voorlichting en/of de Koningsspelen kan via de Activiteiten-pagina op deze website.

Voor nu wensen we iedereen een fijne Paasvakantie!